Chat with us, powered by LiveChat

Winbir yatırım bonusları kullanıcıların hesaplarına aktardıkları tutar üzerinden ek kazanım elde etmelerini mümkün kılmaktadır. Bet sitesinde sorun yaşamadan erişim adımlarını tamamlamak için kullanıcıların hem bonusun kurallarına hem de sitede geçerli olan genel kurallara ve şartlara da dikkat etmeniz gerekir.

%15 Yatırım Bonusu Kuralları Nelerdir?

%15 yatırım bonusu detayları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Bu bonus kapsamında bir minimum yatırım koşulu getirilmemiştir. Dilediğiniz ibi yatırımınızı hesaba tanımlayarak yatırdığınız tutarın %15 i oranında promosyonun hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Bonus kullanımının çevrim koşulları ise ana paranın 1 katına bonus tutarının ise 10 katına çevrilmesi ile mümkün kılınacaktır. Çevrim adımlarının sonrasında hesap nakit çekime hazır hale gelir.
  • Kullanıcıların bu bonus aracılığı ile hesabına 24 saat içerisinde tanımlayabileceği promosyon tutarı 300 TL olarak belirlenmiştir. Bonusların birbiri ile kombin edilmesine imkan verilmeyecektir.

Promosyonun kullanımı ile alakalı olarak merak ettiğiniz ya da memnun kalmadığınız hususlar olursa hem sosyal medya platformlarına hem de müşteri hizmetleri sistemine iletme hakkınız bulunmaktadır.

VIP Sistem Özellikleri

Sitede bonuslardan daha avantajlı şekilde faydalanmak isterseniz oyun akışına VIP olarak da kayıt olabilirsiniz. VIP erişim hizmetlerinden ve getirdiği faydalardan istifade edebilmek için aylık harcamanızın belirli bir seviyenin üzerinde olması gerekmektedir. VIP sisteme uygun bir hesabınız olup olmadığını kontrol etmek için canlı destek hattına bağlanabilirsiniz.

Bonus Çevrim Şartları

Winbir yatırım bonusları hesaba tanımlandıktan hemen sonra çevrim aşaması başlayacaktır. Çevrim adımlarının yerine getirilmesi ile beraber sitede hesabınıza yeniden bir promosyon tanımlama ve hesabınızda bulunan tutarı nakit olarak çekme imkanını elde edebilirsiniz. Çevrim şartlarının size verilen 30 günlük süre içerisinde yerine getirilmemesi durumunda bahis platformunun bonus kullanım adımını askıya almasına karar verilir.

Müşteri Hizmetlerinden Destek Alın

Winbir yatırım bonusları ve çok daha fazlası ile alakalı olarak müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Sorularınıza yanıt bulmak sizin için artık her zamankinden daha kolay bir hal alacak! Canlı destek hattı konunun uzman isimleri ile birebir iletişim kurmanızı mümkün kılmaktadır. Ayrıca bonus kullanım adımına dair olumlu olumsuz yorumlarınızı da müşteri hizmetleri sistemi üzerinden iletebilirsiniz.

Winbir Yatırım Bonusları
Tagged on:                 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *